Aktualności


Zakończenie sezonu 2015/2016

Dziękujemy wszystkim trenerom za całoroczny wysiłek i poświęcenie. Dziękujemy pracownikom administracji i obsługi za wytężoną pracę. Ona jest może mniej zauważalna dla dzieci, ale jakże ważna do realizacji zadań klubu. Dziękujemy rodzicom za współprace z klubem. Tylko harmonijne, jednolite działania wychowawcze przynoszą oczekiwane rezultaty.
 
Zawodnikom, dziękujemy za starania na każdym polu:, sportowym, wychowawczym. Chcemy wierzyć, że dołożyli wszelkich starań, by ich zmagania zakończyły się sukcesem.
 
Nasz klub stara się stworzyć wszystkim: dzieciom, młodzieży i trenerom - jak najlepsze warunki pracy, analizując cały czas pracę grup i treningów.
Ale do tego trzeba woli wszystkich, zaangażowania całej społeczności klubowej. Zaangażowania także rodziców. Każdy z naszych podopiecznych chce iść w dorosłe życie będąc dobrze do tego przygotowanym.


W związku z zakończeniem sezonu przygotowaliśmy małą ceremonię, na której chcemy wręczyć dzieciom świadectwa z zielono-czerwonym paskiem, oraz najstarszej grupie wręczyć wyróżnienia.


Oficjalne zakończenie sezonu odbyło się w piątek 24.06.2016 o godzinie 17.00 w Skybox, Stadion Legia Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3.

 

Album zdjęć