Aktualności


SZCZYRK 2016 - SKI&SWIM CAMP

Szczyrk Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich

Ośrodek znajduje się w czołówce kompleksów sportowych w Polsce. Stał się on miejscem zgrupowań sportowych naszych i zagranicznych reprezentacji narodowych. Ośrodek posiada bogatą bazę sportowo – rekreacyjną, m.in.: halę sportową z odnową biologiczną i siłownią, krytą pływalnię, stadion sportowy, zespół skoczni narciarskich SKALITE.

Narty w Szczyrku: 

W roku 2014 połączyły się ze sobą dwa największe ośrodki narciarskie w Szczyrku. Dzięki temu mamy do dyspozycji blisko 30 km tras narciarskich na wspólny Skipass. Narciarze mają do dyspozycji trasy o zróżnicowanych poziomach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakwaterowanie i wyżywienie: 

Mieszkamy w domkach typu Junior, które znajdują się na terenie COS-u, przy skoczniach narciarskich. Domek składa się z dwóch pokoi 3- osobowych i dwóch 2-osobowych, trzech łazienek, kuchni oraz przestronnego salonu, który jest miejscem wieczornej integracji uczestników. Na 3 posiłki dziennie będziemy chodzić do restauracji znajdującej się na terenie ośrodka. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, do wyboru dwa dania główne oraz wiele warzyw i owoców. Baza gastronomiczna COS OPO feruje smaczne dania przygotowywane we własnej kuchni.

Sprzęt narciarski: 

Dla osób nie posiadających własnego sprzętu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. Koszt wypożyczenia to ok 30 zł (komplet/dzień),ok 150 zł za cały wyjazd.

Podział na grupy: 

Uczestnicy obozu zostaną przydzieleni do grup pod względem umiejętności. Podczas każdego turnusu będziemy ćwiczyć i doskonalić wszystkie style pływackie. Grupy narciarskie również dobierzemy pod kątem umiejętności, które sprawdzimy pierwszego dnia.

Transport: 

Dojazd na obóz we własnym zakresie – cena nie zawiera transportu. Istnieje możliwość zorganizowania transportu busem Klubowym lub pociągiem PKP. Prosimy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Adres: 

Centralny Ośrodek Sportu, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8 


OFERTA: 

Szczyrk (Polska) - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS

Dzieci: 7 dni - 1249 zł ,14 dni - 2400 zł
Dorośli: cena i warunki pobytu do ustalenia *

**dla stałych obozowiczów zniżka 50 zł

Cena zawiera: 

  • zakwaterowanie i wyżywienie 
  • zajęcia wg. programu 
  • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej 
  • ubezpieczenie NNW - super zabawę i świetną atmosferę

Cena nie zawiera: 

  • kosztu karnetów narciarskich – 250 zł ( płatne w gotówce ) 
  • kosztu transportu – 150 zł ( płatne w gotówce w dniu odjazdu )

Aby zgłosić uczestnika prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: 

https://docs.google.com/forms/d/1EtKa_2ki04CcN8iTx...