Aktualności


SWIM - CAMP Wakacje 2015

CENTRUM SPORTOWE GNIEWINO - MISTRAL HOTEL SPORT ****

W tym roku nasz obóz odbędzie się w Gniewinie w terminie 09-30.08.2015 i jak zwykle zostanie podzielony na 3-tygodniowe turnusy. 

* (do wyboru pobyt 1- tygodniowy, 2- tygodniowy lub 3- tygodniowy)

Ośrodek w Gniewinie został wybrany przez UEFA, która ściśle określiła kryteria przy wyborze Centrów Pobytowo – Treningowych na największą imprezę sportową jaka kiedykolwiek w Polsce została zorganizowana EURO 2012™.

Na tej podstawie Hotel Mistral Sport**** wraz z towarzyszącą mu infrastrukturą sportową został przyjęty do oficjalnego katalogu UEFA – Europejskiej Federacji Piłki Nożnej.

Najbliższe otoczenie hotelu to nie tylko profesjonalnie przygotowane i wyposażone zaplecze treningowe, ale również centrum rehabilitacyjne, pełnowymiarowa kryta pływalnia, hala sportowa, sala kinowa dla 200 osób oraz bowling. Jesteśmy grupą rodziny pływackiej, dla których praca z młodymi ludźmi stanowi życiową pasje i powołanie. Naszym celem jest pokazanie młodym pływakom świata pełnego przygód, nauka aktywnego wypoczynku, radości z uprawianej dyscypliny. Staramy się kształtować samodzielność I zaradność naszych podopiecznych. Zwracamy dużą uwagę na dyscyplinę, koleżeństwo i „zdrowe” współzawodnictwo. Swoją postawą zachęcamy do sportowego trybu życia, zdrowego żywienia i odpowiedniej regeneracji. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich problemy i staramy się je rozwiązywać.


null

TERMINY:

 1.   09 - 16.08.2015 
 2.   16 - 23.08.2015 
 3.   23 - 30.08.2015

ILOŚĆ MIEJSC: 

 • 1-turnus - 30 miejsc 
 • 2-turnus - 30 miejsc 
 • 3-turnus - 60 miejsc

CENY: 

 1. - turnus = 1800 zł 
 2. - turnusy = 3200 zł
 3. - turnusy = 4500 zł

Podstawą rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki. Wysokość zaliczki wynosi: 500 zł za każdego uczestnika (bez różnicy ile turnusów wybiera). Jeżeli ilość chętnych przekroczy planowaną ilość uczestników, termin wpłaty zaliczki będzie decydował o zakwalifikowaniu do udziału w obozie.


FORMULARZ

https://docs.google.com/forms/d/14O6XlpPOanDGKA4wB...


W tym roku na naszym obozie podczas wszystkich turnusów będą się odbywały zajęcia z języka angielskiego.

Każda grupa będzie miała codziennie 60 minutowe zajęcia w języku angielskim prowadzone przez wykwalifikowaną nauczycielkę.

W tym roku podobnie jak w poprzednich latach podczas ostatniego turnusu (24-31.08.2014) przewidujemy Obóz rodzinny. Chcemy stworzyć grupę najmłodszych dzieci (4-7 lat) które będą mogły przeżywać sportowe emocje wraz ze starszym rodzeństwem lub rodzicami. Dzieci będą miały dwa razy dziennie zajęcia na basenie (jedne w formie zabawy), gry i zabawy na hali/boisku, animatorów zabawy, kino dziecięce.  

* Ilość miejsc ograniczona. (sprawdź cenę i warunki rezerwacji).


W tym roku nasz obóz zostanie podzielony na trzy grupy „pro”, „semi” i „family”.

Grupa „pro”

Obozy pływackie SWIM CAMP  realizowane są w oparciu o własny system treningowy, który zakłada trening pływacki w dobeych warunkach, trening motoryczny, trening mentalny, trening psychologiczny, zajęcia teoretyczne z zakresu diety i regeneracji oraz zajęcia językowe o profilu typowo Pływackim. Do zajęć wykorzystywane są profesjonalne kamery, za pomocą których znajdujemy najmniejsze błędy techniczne, które wspólnie omawiamy i staramy się je zniwelować.

Aby brać udział w obozie w grupie „pro” należy spełniać poniższe warunki: pływanie wszystkimi stylami, czas na 100m. stylem zmiennym poniżej 2 minut, umiejętność wykonywania skoków startowych.

Grupa „semi” 

Obozy pływackie SWIM CAMP to również szansa dla młodszych zawodników chcących w przyszłości dołączyć do klubu sportowego, lub dla tych którzy chcieliby intensywniej podszkolić swoje umiejętności pływackie. Efektywna nauka pływania składa się z etapów, które muszą stanowić spójną całość aby uzyskać w rezultacie pozbawioną wysiłku, piękną dla oka Technikę Pływania.

Grupa „family” 

Jak co roku w ostatnim tygodniu oferujemy wyjazd dla całej rodziny. Obóz ten przeznaczony jest dla dzieci lubiących podejmować wysiłek w wodzie, trenować. Większość zajęć przewidzianych jest w wodzie lub nad wodą. Oprócz treningów pływackich, które mogą odbywać się nawet dwa razy dziennie, przewidziane są również zajęcia na świeżym powietrzu np. gry zespołowe - piłka nożna i inne zabawy ruchowe. Dodatkowo zajęcia języka angielskiego w praktyce skierowane do poziomu najmłodszych uczestników.

Rejestracja uczestnika odbywa się poprzez wypełnienie formularza uczestnika on-line i wpłacenie zaliczki. O zakwalifikowaniu uczestnika do udziału w obozie będzie decydował termin wpłacenia zaliczki. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane do udziału w obozie otrzymają zwrot zaliczki w pełnej wysokości w okresie do 7 dni od daty wpływu na konto organizatora. Wpłata zostanie dokonana na konto z którego pieniądze wysłano jeżeli organizator nie otrzyma innej dyspozycji.


Niezbędne wyposażenie: 

 • min 2 stroje pływackie, 
 • 2 czepki, 
 •  2 pary okularków, 
 • 2 ręczniki, 
 • obuwie basenowe, 
 • odzież sportowa ( spodenki, koszulki, skarpetki, dres, obuwie sportowe, kurtka ortalionowa ), 
 • płetwy pływackie krótkie, deska typu kostka ( pull bouy ), 
 • deszczoodporny strój sportowy do zajęć w terenie, 
 • przybory do higieny osobistej.

Program treningowy obozu grupa „pro” i „semi” 

 • nauka właściwego ułożenia ciała w wodzie, 
 • doskonalenie techniki pływania wszystkimi stylami, 
 • nauczanie i doskonalenie elementów techniki pływania sportowego ( skok, nawrót, finisz ) indywidualizacja nauczania, 
 • dopasowanie techniki do indywidualnych predyspozycji zawodnika (rozgrzewka i rozpływanie) - elementy niezbędne w pływaniu zawodniczym, 
 • ćwiczenia ogólnorozwojowe ćwiczenia rozciągające - stretching ćwiczenia koordynacji ruchowej,
 • odtwarzanie filmów z techniką pływania uczestników obozu,
 • analiza błędów, 
 • dieta i wspomaganie organizmu podczas treningu poprzez stosowanie suplementów.

Dojazd na Obóz odbywa się w zakresie własnym.

Treningi odbywają się w małych  grupach, podzielonych pod względem umiejętności pływackich. Każdy zawodnik jest szkolony wg. własnych indywidualnych potrzeb.

Wszyscy uczestnicy obozu objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).Nasi trenerzy potrafią stworzyć sportową i przyjazną atmosferę, zainteresować różną aktywnością sportową służąc swoją wiedzą i umiejętnościami. Chcemy by każdy z uczestników naszego obozu miał co wspominać rozumiejąc, że bardzo ważne w życiu jest to co wspólnie przeżyli, zobaczyli, doświadczyli. Zadowolenie dzieci, a także ich Rodziców jest dla nas największą satysfakcją.

Agata Korc

Olimpijka z Pekinu, Finalistka Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, Wielokrotna rekordzista i mistrzyni kraju w stylu dowolnym i motylkowym. Wieloletnia członkini kadry narodowej. Zawodniczka prestiżowej grupy pływackiej "The Race Club". Dyplomowany trener pływania.

Łukasz Drzewiński 

Wieloletni reprezentant kraju na zawodach międzynarodowych. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich Ateny 2004. Finalista Mistrzostw Świata i Europy, Vice Mistrz Europy Juniorów, Brązowy medalista Uniwersjady, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski. Dyplomowany trener pływania.

Łukasz Gąsior

Wieloletni reprezentant kraju na zawodach międzynarodowych. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008. Finalista Mistrzostw Świata i Europy, Medalista Mistrzostw Europy Juniorów, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski.

Janek Peńsko 

Instruktor pływania i narciarstwa z doświadczeniem, reprezentant Kadry Narodowej Juniorów. Medalista Mistrzostw Polski. Absolwent Warszawskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. Wielokrotny Mistrz Polski kategorii Masters.

Jędrzej Sieczych 

Trener pływania z doświadczeniem i fantastycznym podejściem do trenowania dzieci, reprezentant sekcji pływackiej klubu AZS AWF Warszawa, długoletni trenere klubu Szkwał Legionowo w żeglarstwie, wielokrotny mistrz Warszawy i medalista mistrzostw kraju w żeglarstwie.

Na naszych obozach zawsze zapraszamy konsultantów (byłych reprezentantów kadry narodowej), doskonałych szkoleniowców. W tym roku oczekujemy m.in: Piotra Gęgotka, Pauliny Barzyckiej, Przemysława Stańczyka.


Ośrodek Sportu w Gniewinie posiada liczne obiekty i urządzenia sportowe, które służą nie tylko sportowcom wyczynowym, ale również aktywnej rekreacji i wypoczynkowi naszych uczestników.

null

Boisko trawiaste główne: 

105/68 m Boisko sztucznie oświetlone, najwyższej jakości murawa, piłkochwyty za bramkami. Obok trybuna kryta na 1050 miejsc z kompleksowym zestawem nagłośnieniowym i pomieszczeniem dla spikera. W nowoczesnym budynku szatniowym znajdują się 4 szatnie z prysznicami, magazynki sportowe, pomieszczenie medyczne, drugie pomieszczenie spikera i pomieszczenia biurowe. 

Boisko boczne trawiaste: 

90/50m Boisko sztucznie oświetlone, idealnie nadaje się do przeprowadzania treningów jak i meczów piłkarskich. Mimo dobrej jakości murawy, do maja 2012, przejdzie renowację aby spełniać jeszcze wyższe standardy. Boisko pełnowymiarowe sztuczne: 90/50m 

Boisko sztucznie oświetlone. 

Wyposażone w przenośne pełnowymiarowe bramki jak i 3 pary bramek 2/5m. Na boisku sztucznym organizowane są liczne turnieje tzw. "6-stek” czy też "7-mek” piłkarskich, gdyż istnieje możliwość ustawienia dwóch boisk mniejszych (w poprzek boiska pełnowymiarowego) z wykorzystaniem mniejszych bramek. 

Stadion Lekkoatletyczny  

Wysokiej jakości bieżnia tartanowa okalająca płytę główną wraz ze skocznią w dal, skocznią wzwyż i rzutniami (młot, kula, oszczep). Jeszcze w 2011 roku Gminny Ośrodek Turystyki i Sportu w Gniewinie będzie posiadać pełne wyposażenie w sprzęt lekkoatletyczny pozwalający na organizację nie tylko obozów lekkoatletycznych, ale także meetingów. 

Boisko wielofunkcyjne tartanowe 

Świetnie nadaje się do mniejszych gier zespołowych (piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, unihokej, inne). Sztucznie oświetlone, idealnie wkomponowane w pejzaż jest bardzo dobrym miejscem na rekreację dla gości Hotelu Mistral spragnionych aktywnego wypoczynku i witalnej regeneracji sił. Istnieje możliwość wypożyczenia zestawu piłek pod każdą z wyżej wymienionych dyscyplin sportowych.  

Kryta pływalnia 

Pełnowymiarowa pływalnia kryta o długości 25 m i głębokości od 120 cm do 180 cm jest podzielony na 6 torów, przy czym jeden z torów jest wypłycony do głębokości 90 cm na całej długości i funkcjonuje jako brodzik dla młodszych dzieci. Temperatura wody: 28oC, temperatura powietrza w hali: 29oC. Na basenie znajduje się również zjeżdżalnia o długości 76,3 m, wysokości 7,76 m, i średnicy rury 1 m! W trakcie przejazdu, który trwa około 20 sekund w zależności od techniki zjazdu, pokonuje się trzy pętle, po czym następuje lądowanie w specjalnym zbiorniku - hamowni (4 m x 2 m x 40 cm).


Zobacz ośrodek:

https://www.youtube.com/watch?v=6JaJwPuqDvk


Wypełnij formularz