Aktualności


SKI & SWIM CAMP - FERIE 2017

Obozy narciarsko-pływackie są organizowane przez Sekcję Pływacką Legia Warszawa i UKS SZKWAŁ Legionowo już od 2013. Co roku dokładamy wszelkich starań́ aby Państwa dzieci wracały z naszych obozów z jak najlepszymi wspomnieniami.

 

Poprad (Słowacja)

I Turnus: 12.02 – 19.02.2017 ( 1700 zł )*

* do ceny obozu należy doliczyć́ koszt karnetów GO PASS

Cena nie zawiera

 • karnetów narciarskich – ok. (176 € dorośli, 140 € młodzież, 122 € dzieci - płatne w gotówce €)
 • transportu – 300 zł ( płatne w gotówce w dniu odjazdu)
 • taksy klimatycznej płatnej na miejscu ok 0,7 €/ os/ dzień.

 

Zgłoszenia

https://goo.gl/forms/1ktKUuiDZLfEVqT93

W razie pytań́ prosimy o kontakt: Kierownik obozu – Łukasz Drzewiński
tel. 509 268 321, e-mail: lukasz@plywanielegia.pl


POPRAD- położony w północno-wschodniej części Słowacji, u podnóża Wysokich Tatr, ok. 50 km od przejścia granicznego z Polską w Łysej Polanie. Miasto stanowi swoiste administracyjne, ekonomiczne i kulturalne centrum regionu i może się poszczycić historią sięgającą XIII wieku. Nowoczesne bary i restauracje ugoszczą turystów zwiedzających zabytki miasta, m.in.: wczesnogotyckie kościoły z malowidłami ściennymi z XV wieku oraz liczne muzea. Dzięki obfitości pomników przyrody, monumentalnych zamków i innego dziedzictwa kulturowego w okolicy, a teraz także dzięki nowemu kompleksowi AquaCity wraz z ekskluzywnym hotelem, basenami termalnymi i nie tylko, salami konferencyjnymi i infrastrukturą sportową, Poprad jest coraz bardziej popularnym celem wizyt europejskich turystów.

 

Program:

Obóz przewidziany na: 30-stu uczestników 75% - zawodnicy, 25% - family. Decyduje kolejność zgłoszeń i data wpłaty zaliczki.

 

Grupa treningowa:

 • trening pływacki 2x dziennie, basen AquaCity- 50 metrowy,
 • grupowa jazda na nartach (ok 5h dziennie)

 

Grupa family:

 • trening pływacki 1x dziennie
 • trening/nauka narty (ok 5h dziennie)
 • możliwość skorzystania z aquaparku w formie drugiego treningu

 
Zakwaterowanie i wyżywienie

Pensjonat "U STEFANA” położony 50 m od kompleksu basenów termalnych AQUACITY. Zakwaterowanie: w dwóch budynkach usytuowanych obok siebie: pokoje 2-5 os. z łazienkami, dostęp do Internetu, TV.

 

Wyżywienie:

 • śniadania
 • obiadokolacje

 

Sprzęt narciarski

Dla osób nie posiadających własnego sprzętu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. Koszt wypożyczenia to ok 70€ (komplet/6 dni).

 

Trenerzy

Nasi trenerzy to byli zawodnicy, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Posiadający niezbędne kwalifikacje do pracy z dziećmi, a przede wszystkim z fantastycznym podejściem i masą pozytywnej energii. Współpracowali z nami: Łukasz Drzewiński, Kajetan Załuski, Jan Peńsko, Agata Korc, Piotr Gęgotek,  Mariusz Mikołajewski.

 

Narty w Vysoke Tatry

Będziemy jeździli na paśmie górskim Vysoke Tatry, m.in.  Łomnickiej Przełęczy. Najwyżej położona i najbardziej stroma trasa zjazdowa z Łomnickiej Przełęczy 2 190 m n.p.m., zadowoli nawet najbardziej wymagających narciarzy. 1 300-metrowe przewyższenie, gwarancja śniegu przez 5 miesięcy, najnowocześniejsze kolejki  krzesełkowe i kabinowe oraz poszerzone trasy zjazdowe gwarantują wspaniałą jazdę na najwyższej jakości 6,5-kilometrowej trasie carvingowej z szerokością do 60 m.

 

Transport

Dojazd na obóz we własnym zakresie – cena nie zawiera transportu. Istnieje możliwość́ zorganizowania transportu busem Klubowym. Prosimy zaznaczyć́ w formularzu zgłoszeniowym. Istnieje również możliwość odbioru z lotniska lub dworca kolejowego.

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA OBÓZ W SZCZYRKU

Terminy i Koszty

I Turnus: 11.02 – 18.02.2017 ( 1300 zł )*

II Turnus: 18.02 - 25.02.2017 ( 1300 zł )*

* do ceny obozu należy doliczyć́ koszt 250 zł na karnety narciarskie

Cena nie zawiera

 • karnetów narciarskich – 250 zł ( płatne w gotówce)
 • transportu – 150 zł ( płatne w gotówce w dniu odjazdu)

 

Zgłoszenia

https://goo.gl/forms/8ZC5ZellkcNSKdww1

 

W razie pytań́ prosimy o kontakt: Kierownik obozu – Jędrzej Sieczych
tel. 697 558 745, e-mail: jedrzej@plywanielegia.pl

 

Miejsce

Centralny Ośrodek Sportu - OPO ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk

 

Ośrodek znajduje się w czołówce kompleksów sportowych w Polsce. Stał się on miejscem zgrupowań́ sportowych naszych i zagranicznych reprezentacji narodowych. Ośrodek posiada bogatą bazę sportowo – rekreacyjną, m.in.: halę sportową z odnową biologiczną i siłownią, krytą pływalnię, stadion sportowy, zespół skoczni narciarskich SKALITE.

Program

 • treningi pływackie ( codziennie )
 • jazda na nartach (5 dni narciarskich)
 • zajęcia sportowe na sali
 • zajęcia sportowe w terenie
 • jazda na łyżwach

 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Mieszkamy w domkach typu Junior, które znajdują się na terenie COS-u, przy skoczniach narciarskich. Domek składa się z dwóch pokoi 3 - osobowych i dwóch 2-osobowych, trzech łazienek, kuchni oraz przestronnego salonu, który jest miejscem wieczornej integracji uczestników. Na 3 posiłki dziennie będziemy chodzić do restauracji znajdującej się na terenie ośrodka. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, do wyboru dwa dania główne oraz wiele warzyw i owoców. Baza gastronomiczna ośrodka COS OPO oferuje smaczne dania przygotowywane we własnej kuchni.

 

Sprzęt narciarski

Dla osób nie posiadających własnego sprzętu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. Koszt wypożyczenia to ok 30 zł (komplet/dzień), czyli ok 150 zł za cały wyjazd.

Podział na grupy

Uczestnicy obozu zostaną przydzieleni do grup pod względem umiejętności. Podczas każdego turnusu będziemy ćwiczyć i doskonalić wszystkie style pływackie. Grupy narciarskie również dobierzemy pod kątem umiejętności, które sprawdzimy pierwszego dnia.

Trenerzy

Nasi trenerzy to byli zawodnicy, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Posiadający niezbędne kwalifikacje do pracy z dziećmi, a przede wszystkim z fantastycznym podejściem i masą pozytywnej energii. Współpracowali z nami: Jędrzej Sieczyc h, Łukasz Drzewiński, Kajetan Załuski, Magdalena Olszewska, Maciej Lewandowski, Mariusz Mikołajewski.

Narty w Szczyrku

W roku 2014 połączyły się ze sobą dwa największe ośrodki narciarskie w Szczyrku. Dzięki temu mamy do dyspozycji blisko 30 km tras narciarskich na wspólny Skipass. Narciarze mają do dyspozycji trasy o zróżnicowanych poziomach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Transport

Dojazd na obóz we własnym zakresie – cena nie zawiera transportu. Istnieje możliwość zorganizowania transportu busem Klubowym lub pociągiem PKP. Prosimy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.