Aktualności


7 Nocny Maraton Pływacki

20 stycznia 2017 roku na  praskiej pływalni „Prawy Brzeg’, ul. Jagiellońska 7, odbędzie się  VII Nocny Maraton Pływacki Zima 2017. Impreza z roku na rok przyciąga co raz większą uwagę zarówno uczestników, jak i zgromadzonej publiczności. Nie ma się co dziwić, cele są bowiem szczytne. Oprócz propagowania sportu pływackiego, promocji dzielnicy, wyłonienia zwycięzcy i pobicia rekordu10579 m, impreza od samego początku zawsze wspiera najbardziej potrzebujących. W tej edycji maratonu, podobnie jak w poprzednich latach wybór padł na Dom Samotnej Matki i Dziecka mieszczący się przy ul. Szymanowskiego 4a. Zasady imprezy pozostały nie zmienione w stosunku do zeszłego roku.  Czas pływania, wybranym przez siebie stylem dowolnym wynosi dwie godziny od 21:00 -  23:00.

Wśród startujących zawodników nie zabraknie utytułowanych pływaków między innymi :

Robert Makowski – srebrny medalista Paraolimpiady RIO 2016- zawodnik klubu IKS AWF Warszawa

Harmonogram zawodów 20.01.2017 r. godz. 20.45

  • 20.45 - uroczyste otwarcie zawodów
  • 21.00 - startujemy
  • 23.00 - zakończenie pływania
  • 23:15 - uroczyste wręczenie nagród i zakończenie Maratonu

 

Jak co roku,  organizatorzy gorąco proszą o przekazanie zbędnych  zabawek, ubrań, słodyczy na rzecz  Domu Samotnej Matki i Dziecka przy OPS Praga Północ.

                       W IMIENIU OBDAROWANYCH SERDECZNE PODZIĘKOWANIA  !!!!!!!!

 

Dla kibiców przewidziano losowanie dodatkowych nagród. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KIBICOWNIA !

 

Startują drużyny  (Potwierdzony udział) :

UKS Pirania Targówek, UKS Jagiellonka , Warsaw Masters Team , Sekcja Pływacka Legia Warszawa, IKS AWF Warszawa , UKS  AURUS Ursynów Warszawa, w rezerwie : Stołeczny WOPR